luty 2010 r.

Barbara Smolik - WYSPIARZEM ROKU 2009 -

« powrót

Świnoujście wybrało Wyspiarza Roku 2009. Została nią Barbara Smolik - założycielka i prowadząca Seamen's Club w Świnoujściu. GRATULUJEMY !

Mieliśmy cichą nadzieję, że po nominacji pani Barbara zostanie wybrana i STAŁO się ! Jest nam niezmiernie miło - Serdecznie gratulujemy pani Barbaro !! Tak trzymać !

Na posiedzeniu Kapituły Tytułu w dniu 22 stycznia br. dokonano wyboru wyjątkowej osoby mieszkającej na polskich wyspach, która z uwagi na swoje szczególne, uznane zasługi i dokonania zdobyła zaszczytny tytuł "WYSPIARZ ROKU 2009". Tytuł ten otrzymała BARBARA SMOLIK. To już piętnasty laureat, który został uhonorowany w piątek 12 lutego podczas uroczystej gali w Jazz Clubie Centrala.

Nasza faworytka WYGRAŁA - Barbara Smolik.Z grona 8 kandydatów do tytułu wymienianych na kuponach Czytelników - wyboru tej jednej, najważniejszej w 2009 r. osoby, dokonała Kapituła Tytułu. Jak zwykle była ona złożona z   dotychczasowych laureatów organizowanych poprzednio przez tygodnik "Wyspiarz" 6 plebiscytów a "Człowieka Roku" i po raz pierwszy od 2000 r. na "Wyspiarza Roku" oraz laureatów ośmiu wyborów organizowanych przez redakcję "WYSPIARZA niebieskiego". Obok dotychczasowych zdobywców tytułu zasiedli w kapitule przedstawiciele dziennikarzy świnoujskich i regionalnych mediów.

Za ubiegły rok do tytułu „Wyspiarz Roku 2009" kandydowały następujące osoby: Monika LECH (dyrektor SOS-W), Antoni LIPIŃSKI (harcerz od 1945 r.), Barbara OKOŃ (Świnoujście) -(instruktor MDK, założyła i prowadzi Uniwersytet III Wieku), Krystyna PIOTROWSKA (prezes Klubu Kwadransowe Grubasy „SUKCES"), Józef PLUCIŃSKI (historyk, były dyrektor świnoujskiego muzeum), Jadwiga PREUSS ( dziesięć lat temu założyła Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnych), Barbara SMOLIK (założycielka i prowadząca Seamen's Ciub) oraz Artur SOBOLEWSKI (założyciel i trener KS „WIKING" w Wolinie). Tytuł w Jazz Ciubie Centrala po decyzji Kapituły Tytułu został wręczony Barbarze Smolik . Uroczystej, 15 już gali "WYSPIARZA ROKU 2009"nie byłoby, gdyby nie pomoc sponsorów. Wśród nich należy wymienić: Społem PSS, prezes Piotr Kłapacz, Ciastkarnia "Karpatka", Beata i Waldemar Włodarski ul. Grunwaldzka i A. Krajowej, Cukiernia "NOVA" Sebastian Polański ul. Boh. Września, Kwiaciarnia "Róża" Ewa Starachowska, ul. Monte Cassino oraz Jazz Cłub Centrala Dariusz Ryże żak . Fundatorami nagród dla Czytelników byli z kolei: Foto Reflex Ewa i Henryk Podhorodeccy, Sekret " Spółka Jawna Wojciech Głowacki, Tomasz Woźniak, "DUET - zabawki" sieć sklepów.+ dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Dodał fmmQOznDnmV
2011-05-11 19:22:05
Thanks alot - your answer solved all my problems after several days stgrugilng


Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia