listopad 2008 r.

Podziękowanie Prezydenta Miasta Szczecina za zaangażowanie w promocję miata.

« powrót

''Szczecińskie organizacje porządkowe uczestniczyły w dniu 20 września 2008 r w Pikniku Organizacji Pozarządowych (...) Dzięki zaangażowaniu Stowarzyszenia Marynarska Rada Opiekuńcza możliwa okazała się promocja w Warszawie szczecińskiego sektora pozarządowego (...)''.
W dniu 30 października 2008 roku Stowarzyszenie Marynarska Rada Opiekuńcza w Szczecinie otrzymała list od Prezydenta Miasta Szczecina, w którym dziękuje za zaangażowanie Rady Marynarzy w promocje Szczecina na V Ogólnopolskim Forum Inicjatyw Gospodarczych. 

Tutaj można zobaczyć list gratulacyjny Prezydenta Miasta Szczecin skierowany do Prezesa Stowarzyszenia Marynarskiej Rady Opiekuńczej - Pana Piotra Nowickiego.


+ dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Dodał ugRWEPcNJUdjLT
2012-10-20 05:40:57
Musze powiedziec, ze brak doeptsu do pozainternetowych polkich medif3w trakuje czasmi jako wielki przywilej i niezasluzony (zapewne) dar niebios. Juz to co oferuje siec bywa czasmi nie do przyjecia. Gdy sobie tak jednak pomysle, ze mialby jeszcze nieograniczona mozliwosc (a z mozliwosci sie korzysta) ogladania polskiej telewizji czy sluchania radia to chyba bym sobie w leb palnal z nadmiaru szczescliwosci.Co do III, IV czy V to mnie osobiscie wystaczy nazwa zamykajaca sie w dwf3ch slowach. Czy bedzie lepsza nie wiem. Inna na pewno.Pozdrawiam


Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia