maj 2009 r.

Podziękowanie dla Marynarskiej Rady Opiekuńczej w Świnoujściu.

W marcu 2009 roku Towarzystwo Przyjaciół Świnoujścia uhonorowało mianem MECENASA KULTURY Marynarską Radę Opiekuńczą. Jesteśmy bardzo zadowoleniu i dumi z faktu znalezienia się w gronie wyróżnionych dyplomem miasta Świnoujście.

Dziękujemy za wyróżnienie!

listopad 2008 r.

Podziękowanie Prezydenta Miasta Szczecina za zaangażowanie w promocję miata.

''Szczecińskie organizacje porządkowe uczestniczyły w dniu 20 września 2008 r w Pikniku Organizacji Pozarządowych (...) Dzięki zaangażowaniu Stowarzyszenia Marynarska Rada Opiekuńcza możliwa okazała się promocja w Warszawie szczecińskiego sektora pozarządowego (...)''.
wrzesień 2008 r.

Ośrodek w Jezierzycach.

Zgodnie z decyzją MRO trwają prace renowacyjno - remontowe ośrodka dla marynarzy w Jezierzycach. Planowane otwarcie Pażdziernik 2008.
czerwiec 2008 r.

Witamy w nowym serwisie !

Mamy przyjemność przedstawić Państwu nasz nowy serwis www. Chcemy przekazywać wszystkim zainteresowanym, informacje z naszej działalności, spotkań z ludzmi morza, zagadnienia z ich życia oraz czym się zajmują i jak...
« poprzednie 1  [2] następne »
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia